כתבות נבחרות

אודישנים

מאת: ערן שטרן


אודישנים – תעשייה גדולה

היום כבר ברור לכל מי שמעוניין להתפרסם: הדרך לפרסום מהיר, גדול ואפקטיבי עוברת דרך תוכנית ריאליטי פופולארית במיוחד – רצוי בעונה הראשונה שלה שאותה זוכרים הכי טוב. כלומר עדיף להשתתף בעונה הראשונה של תוכניות כמו המירוץ למיליון, וויפאאוט או "101 דרכים לעוף" מאשר להשתתף בעונה החמישית של לרדת בגדול. כמובן שכל מקרה לגופו, ויש אנשים שמתאימים במיוחד לתוכנית ריאליטי מסוג מסוים.
אודישנים לתוכניות ריאליטי

אודישנים לתוכניות ריאליטי יכולים להיות קשים מאד או קלים במיוחד. דווקא אודישנים לאח הגדול נחשבים לפחות קשים, כי בסך הכל מנסים לברר אם יש לכם אישיות מתאימה לתוכנית כזו, אודישנים לthe voice ישענו על יכולת וכישרון מולד ואילו אודישנים להישרדות לעומת אלו נתפסים קשים למדי. בסופו של דבר, אודישנים של תוכניות ריאליטי מחפשים אנשים מעניינים, אנשים עם רגש, אנשים עם כריזמה – שרוצים לעשות שינוי משמעותי בחיים. לכן הרבה צעירים מגיעים לתחום של תוכניות ריאליטי. העניין הוא שיש הרבה סוגים של תוכניות ריאליטי, וכדאי לכם תמיד לבחור אודישן שמתאים לתכונות האופי שלכם. בחור עם "קוצים בתחת" לא יכול ללכת לתוכנית כמו האח הגדול...

אודישנים לאח הגדול

תמונה: קשת, האח הגדול.


האח הגדול או המירוץ למיליון?

כאמור, אודישנים לתוכנית ריאליטי בודקים דבר ראשון את ההתאמה שלכם לתוכנית הספציפית אליה ניגשתם. אם הלכתם אל אודישנים של האח הגדול, יבדקו את יכולת התקשורת שלכם, יכולת ביטוי, כריזמה, חוש הומור ויבדקו די לעומק את סיפור החיים שלכם. שכן תוכנית כמו האח הגדול גורמת לחשיפה חזקה מאד ומביאה אתכם לקצה מבחינה רגשית, ההפקה לא רוצה הפתעות באמצע התוכנית. אם אתם אנשים רגילים מדי, ההפקה לא תתלהב להכניס אתכם לתוכנית. מצד שני, יש תוכניות בהן סיפור החיים שלכם לא מעניין. אתם מגיעים לסוג של תחרות וכל מה שבודקים במהלך האודישנים הוא עד כמה אתם זורמים עם המשימות השונות, עד כמה אתם יודעים להתמודד עם אתגרים ועד כמה אתם מצטלמים טוב.


אודישנים לדוגמנות - יש קווי דמיון

אודישנים לדוגמנות שמים דגש לא מבוטל על האופי שלכם. מדובר במקצוע לא קל, שדורש שעות עבודה ממושכות בתנאים לא קלים. מעבר לכך, דרוש לרוב משטר אכילה מסודר וקפדני. מהניסיון שלנו, אודישנים לדוגמנות הם דבר די מהנה, כדאי פשוט לקרוא קצת לפני שניגשים לאודישן הראשון.


אלפי אודישנים מדי חודש

זכרו, בעולם עם כל כך הרבה תוכניות טלוויזיה, בכל חודש נערכים אלפי אודישנים שונים, לתוכניות טלוויזיה שונות. אם אתם רוצים להתפרסם בגדול, כדאי ללכת על תוכנית ריאליטי – אבל הכי חשוב לבחור את התוכנית שמתאימה לכם. בנוסף לכך, ישנם שירותים סלולריים, שמעדכנים אתכם על אודישנים חדשים בתעשיים. הרבה פעמים אתם לא יודעים על אודישנים לתוכניות חדשות, לשעשועונים מגניבים הנערכים מאחורי הקלעים כמו פרסום של אחד נגד מאה הרשמה לתכנית - שמגייס הרבה מאוד אנשים ולכל אחד יש סיכוי להתקבל – תמיד כדאי להישאר מעודכנים. בהצלחה!

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010