כתבות נבחרות

אודישנים לאח הגדול

אודישנים לאח הגדול קורים לאורך כל השנה. אם פתאום בא לכם להירשם אל אודישנים לאח הגדול – קרוב לוודאי שלא פיספסתם את ההזדמנות. אמנם מדובר בתוכנית הכי פופולארית בטלוויזיה ויש אלפי נבחנים לכל תוכנית, אבל עדיין – ההפקה מחפשת פרצופים מיוחדים, אנשים חדשים ומעניינים, אנשים שבאמת מגיעים מוכנים להיפתח ולחוות את החוויה הכי מרגשת של החיים שלהם.

את הסרטון הזה אתם אגב חייבים לראות, פשוט קורע....
למה דומה החוויה בתוך הבית?

אודישנים לאח הגדול באים לבדוק איך אתם מתמודדים במצבים קיצוניים. האם אתם מסוגלים להיפרד מהאהובים שלכם באופן טוטאלי במשך 4 חודשים שלמים? זה לא בדיוק כמו נסיעה ארוכה לחו"ל, כי בתוך בית האח הגדול לא תוכלו להתקשר מדי פעם, לשלוח אימייל או לפגוש חברים שלכם. שאר הדיירים בבית הם לא באמת החברים שלכם אל מתמודדים בתוך תחרות. לכן פעמים רבות גם תרגישו בדידות בתוך הבית. את הדברים האלו בודקים במהלך אודישנים לאח הגדול...


דרושים אנשים מעניינים

מתוך הבדידות ומתוך השעות הארוכות של השעמום מתוך הבית, צומחות לאט לאט הדמויות שאותן אנחנו כל כך אוהבים. מתמודדים כמו ג'קי מנחם, נתנו את הרגעים הכי יפים שלהם דווקא במצבים קשים בהם הם היו לבד. למעשה, אנחנו זוכרים בד"כ הכי טוב את השיחות של המתמודדים השונים עם האח הגדול בתוך חדר האח הגדול. במקום הזה, הדיירים יכולים לפלוט את כל מה שיש להם על הלב, שם אפשר להתפרק ולדבר אל הצופים בבית כאילו הם החברים שלכם.


אודישנים לאח הגדול – טיפים

רוצים לעבור אודישנים לאח הגדול? קודם כל צריך לבוא מבסוטים. תתלבשו יפה על הבוקר, תלבשו חיוך על הפנים ותחליטו שהולך להיות לכם יום מקסים. במהלך אודישנים לאח הגדול, המלהקים מחפשים אנשים שמחים ומחויכים. אנשים שיכולים להתגבר על בעסה, אנשים שיכולים לעשות משימות שונות בהתלהבות, אנשים שיכולים לתקשר עם המצלמה, אנשים שמצטלמים טוב, אנשים מצחיקים. לא סתם בכל עונה נכנס אל הבית בדרן קטן. בסופו של דבר, אודישנים לאח הגדול בודקים עד כמה אתם באמת רוצים להיכנס אל תוך הבית. אז תחליטו שזה הבית שלכם!

בא לכם לקבל עוד פרטים על הרשמה לאח הגדול? מומלץ לקרוא. 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010