כתבות נבחרות

אודישנים להישרדות
אודישנים להישרדות

כל עונה של הישרדות מתחילה בליהוק מועמדים. ההפקה כבר דנה בלוקיישנים חדשים, ובכל הנדרש להקמתה של העונה הבאה. אולם החומר האנושי שיתמודד בתכנית הישרדות 7, יהיה זה שיניע את העונה להיות מוצלחת ומרשימה. אודישנים להישרדות מעמידים בפני המתעניינים בתפקיד סדרת ראיונות, כאשר בכל שלב ישנם אלו שעוברים אל השלב הבא, ואלו אשר נאלצים לוותר על החלום של מעבר אודישנים להישרדות.


אודישנים להישרדות 7

תמונה: יחצ ערוץ 10.


אודישנים להישרדות – ליהוק יסודי

במהלך אודישנים להישרדות, הבוחנים ינסו להכיר אתכם לעומק. בתור נבחנים, אתם חייבים לנסות ולזהות מה הבוחנים מחפשים. לא החזקים ביותר הם אלו שעוברים לשלב הבא, אלא אלו שימצאו מתאימים על פי אמות המידה שחברת הליהוק הציבה לה במטרותיה.

במשחקים כה מותחים כהישרדות, האינטראקציה בין המשתתפים בתוכנית היא המרתקת ביותר, וזו אשר סוחפת את קהל הצופים בבית. על מנת לייצר עניין בעונה הבאה של הישרדות, אודישנים להישרדות מוכרחים להיות מונחים על פי הרצון לגבש צוות מתמודדים בעלי תכונות ומאפיינים אישיותיים המתנגשים זה עם זה.


אודישנים להישרדות – התחרות מתחילה

אלמנט אליו מלהקים יוכלו לשים לב בשלבים מתקדמים של אודישנים להישרדות הוא התחרותיות והמתחים בין המועמדים עוד בזירת ההתמודדות על התפקיד החלומי. אודישנים להישרדות יוכלו לאתר יחסי גומלין בין דמויות שונות, ולמצוא את העניין עוד בשלבים אלו של הליהוק.

איתור יריבויות או חברויות בשלבי אודישנים להישרדות עשויים להיות מצוינים להמשך השלבים, אך זאת תדעו רק אם תצליחו לקרוא את מחברותיהם של המלהקים.


אודישנים להישרדות

תמונה: יחצ ערוץ 10.


לקראת אודישנים להישרדות

אודישנים לתוכנית הישרדות מתאימים לאנשים בעלי כושר גופני טוב, וכן מועמדים בעלי גוף אתלטי יוכלו אף לזכות בנקודות זכות לטובתם. כמו כן, על המתמודדים בתוכנית הישרדות להיות בריאים, שכן יהיה עליהם להתמודד עם תנאים הישרדותיים. למועמדים שמרגישים ביטחון בדבר היותם משתתפים פוטנציאליים לתוכנית הבאה של הישרדות, מומלץ להתאמן הרבה, לשפר את הכישורים ואת היכולת הגופנית, ולהיות מוכנים נפשית למצבים רגשיים בלתי פשוטים מול יריביהם בתחרות.

לא ידוע עד כמה ההכנה המקדימה תהיה טובה, ואולי צפויות למועמד הפתעות גדולות וחוויות שונות במיוחד בתוכנית, אך אין רע או מזיק באימונים לפני היציאה אל שדה הקרב.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010