כתבות נבחרות

אליפות ישראל בדקה
אליפות ישראל בדקה

התכנית הבאה שצפויה להלהיב את הצופים בבית תהיה השעשועון - אליפות ישראל בדקה. הפורמט האמריקאי של חברת NBC הצליח לעורר הדים ברחבי כל העולם ומשום כך נמכר ליותר מ – 20 יעדים. בין כל אותם יעדים אשר מיהרו לרכוש את הפורמט המשגשג נמנות צפרת, גרמניה, אוסטרליה, הולנד, וכן הזכיינית קשת מטעם ערוץ 2.


אליפות ישראל בדקה


מה בתוכנית?


השעשועון אליפות ישראל בדקה הינו תחרות בין זוגות, כאשר התחרות מורכבת מ – 10 משחקים אתגריים. בכדי להיות הזוכים על המתמודדים לעבור את עשרת השלבים בהצלחה. הקאטצ' הוא שכל שלב מוקצב לביצוע במהלכה של דקה אחת ויחידה, מה שמקשה על ההישג. הפרס הסופי שהפקת אליפות ישראל בדקה מציעה לזוכים הוא לא אחר מאשר מיליון ₪.

על מנת להעניק למתמודדים הפוטנציאליים את האפשרות לעמוד בדרישות המשחק, הועלתה תכנית המכינה את הצופים בבית לקראת המשחק אליפות ישראל בדקה און ליין. הכנה זו מאפשרת לכל אותם מועמדים להתאמן ולעשות חזרות משותפות על מנת להיות מסוגלים לעמוד בבחינת המציאות בתכנית, בזמן אמת. היתרון של האפשרות להתכונן לתכנית אליפות ישראל בדקה און ליין מסייע לכל אותם אנשים שיודעים שעומדים להופיע בטלוויזיה, להפגין ביטחון עקב ההתכוננות המקדימה.


אליפות ישראל בדקה און ליין


שעשועון חדש לקיץ

השעשועון אליפות ישראל בדקה שצפוי להיות משודר בערוץ 2, יועבר בהנחייתו של עידו רוזנבלום המוכר לנו מתכניות האהובות – "מונית הכסף" ו – "מועדון לילה". הגרסה הישראלית לפורמט האמריקאי "Minute to win" מתוכננת להיות משעשעת למדי ומצחיקה, בדיוק הבידור שאנו רוצים בטלוויזיה הישראלית שלנו.


חידוש מרענן – אליפות ישראל בדקה

קהל הצופים אוהב חידושים ואטרקציות טלוויזיוניות חדשות. הפורמט החדש הוכח בארצות הברית ומדינות אחרות כהצלחה מרשימה, ועל כן, ניתן לצפות כי השעשועון אליפות ישראל בדקה, וכן עידו רוזנבלום האהוד על המסכים, יהיו להנאה מעניינת שתמלא את המשבצת של שידורי הקיץ המרעננים.


המתמודדים

מתמודדי התכנית אליפות ישראל בדקה אלו יהיו משתתפים שיגיעו בזוגות. כל זוג יוכל להגיע בהרכב שונה כמו הורים וילדים, אחים, בני זוג נשוי וכדומה. אם אתם מתכוננים להגיע להתמודד במשחק אליפות ישראל בדקה, מוטב יהיה אם תבחרו את בן או בת הזוג שיהיו מתאימים לכם ביותם בעת ביצוע מטלות משותפות.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010