כתבות נבחרות

הדור הבא 24/7
הדור הבא 24/7

הפורמט הטלוויזיוני המקורי של חברת ההפקות "אבוט רייף המאירי" צפוי לעלות בקרוב. המיזם הדור הבא 24/7 בשיתוף עם ערוץ 10 והאתר וואלה, הינו תוכנית ריאליטי מעניינת במיוחד. התכנית מכניסה אל בית וילה אקסקלוסיבי להפליא נבחרת של אנשים צעירים, יפים ומעניינים, בהם כולם יוכלו לצפות – 24 שעות ביממה.


הדור הבא 24/7

תמונה: יחצ ערוץ 10.


מה בתכנית הדור הבא 24/7?

הריאליטי החדשה הדור הבא 24/7 יוקרן פעמיים בשבוע בערוץ 10 ובכל שעות היממה בערוץ האינטרנטי של האתר וואלה. את התכנית ינחו הזוג המנצח של ערוץ 10 – טל ברמן ואביעד קיסוס. התכנית תציג את המתמודדים ותכניס אותם אל הבית. כבר פורסם כי בין המתמודדים שיחיו בוילה של הפקת הדור הבא 24/7 יהיה איתן אורבך הדוגמן והשחיין.

ההפקה תסקר את ההתפתחויות המעניינות שיקרו בין המתמודדים המצודדים, ותבליט דינאמיקה מעניינת בין האנשים השונים. על מנת ליצר עניין ותחרות בין השוהים בבית הדור הבא 24/7, ייערכו משחקים ויינתנו משימות מאתגרות לדיירים.


הדור הבא 24/7 – מתי זה קורה?

התכנית הדור הבא 24/7 צפויה לעלות לקראת סוף חודש יוני, וכבר מתחילים לשמוע פרסומים ופרומואים מרגשים. כיום ההכנות לתכנית הדור הבא 24/7 בעיצומן, המתחם היוקרתי נבנה במיוחד לטובת הדיירים, מערכת הפרסום והשיווק מתוכננת לייצר באז תקשורתי עצום, גיוסם של מתמודדים בשיאו, וההתרגשות גבוהה.


מתחם הדור הבא 24/7

שלושה וחצי של דונמים הוקדשו לטובת בניית המתחם המפואר של הדור הבא 24/7. מתחם זה מכיל בו את הוילה המתוקשרת, ואת חדרי השידור. המתחם יעבוד במשך 24 שעות ביממה למשך מספר חודשים אינטנסיביים. במרכזו של מתחם הדור הבא 24/7 נמצאת הוילה וסביבה עמדות השידור המתקדמות ביותר.

הוילה עצמה משתרעת על פני 600 מטר מרובע של דקורציה ועיצום פנים ייחודיים. על סמך התיאורים, נראה כי הפקת התכנית הדור הבא 24/7 הולכת לעשות לצופים בבית את הקיץ מעניין ומרתק במיוחד!


הדור הבא 24/7 – הדמיון לאח הגדול

אין כל ספק כי קיים דמיון משמעותי להפקת האח הגדול המפוארת, אולם הדור הבא 24/7 מתמקדת במועמדים בסטאטוס דומה ובטווח של גילאים 25 – 35 שלא כמו באח הגדול שקיים שוני תרבותי – חברתי בין המועמדים השונים. מעבר לכך, שדרוג של הפורמט האח הגדול יזכה את ערוץ 10 באחוזי צפייה גבוהים.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010