כתבות נבחרות

הורוסקופ יומי
הורוסקופ – מהו ומהי מטרתו?

הורוסקופ הוא תחזית הנעשית לכל מזל הנמצא בגלגל המזלות, לפי האסטרולוגיה, ועל ידי אסטרולוגים, הבודקים מדיי יום את גרמי השמים והכוכבים, והשפעתם על המזלות בגלגל המזלות (גדי, שור, בתולה, גדי..).

לאחר ניתוח הממצאים, הם מנסים להסביר ולנתח את ההשפעות הצפויות להתרחש בחייהם של בני המזל השונים. ישנם סוגים שונים של הורוסקופים: הורוסקופ שבועי, הורוסקופ יומי, הורוסקופ שנתי, או הורוסקופ שהוא בעצם תחזית אישית, הנבנית לפי נתונים מדוייקים (זמן לידה, שעת לידה, מקום לידה).

כיום ניתן למצוא תחזית הורוסקופית בכל עיתון אפשרי, והדבר פופולארי מאוד, אף על פי שהוא איננו מדוייק אם לא נעשה לפי נתונים אישיים לכל אדם.


הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי


באופן כללי, ישנן נוסחאות אסטרולוגיות מיוחדות לחישוב הורוסקופ יומי מדויק. בהורוסקופ יומי תוכלו לקבל מידע על הצפוי לכם באותו היום, מבחינות שונות כמו זוגיות, מצבי רוח, תקשורת, או טיפים בנושא כלכלה או מעבר דירה.

מעבר לכך, בהורוסקופ היומי תוכלו לקבל טיפים להתנהלות על מנת לעבור את היום בצורה הטובה ביותר. אסטרולוגים רבים מעדכנים את ההורוסקופ היומי במצב גרמי השמים, ומסבירים לנו היכן נמצאים הכוכבים וכיצד הם משפיעים על חיינו באותו זמן נתון, כנראה כהוכחה שהדברים מבוססים ולא נכתבו באופן שרירותי.
איפה ניתן לקרוא את ההורוסקופ היומי

את ההורוסקופ היומי ניתן לקרוא בעיתונים היומיים המחולקים ברחבי הארץ, ועיתונים חינמיים המחולקים בתחנות המרכזיות וברכבת ישראל.


כמו כן, הורוסקופ יומי מתפרסם במגוון ענק של אתרי אינטרנט ופורטלי חדשות רבים, מהארץ ומהעולם, ובהם ניתן למצוא מידע רב על ההורוסקופ היומי. מעבר לכך, היום ישנם אתרי אינטרנט העוסקים בתחום האסטרולוגיה, שדרכם ניתן להזמין ניתוח הורוסקופי חינם, המגיע ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם מדיי יום.

התנהלות לפי ההורוסקופ היומי

אסטרולוגים רבים אינם מתייחסים להורוסקופ היומי כגולת הכותרת של תחום האסטרולוגיה, וניתן לומר שההורוסקופ היומי "מוציא שם רע" למקצוע, מכיוון שהוא ברוב המקרים לא מדוייק, וגם לא יכול לדייק במאת האחוזים.

חוסר הדיוק נובע מחוסר יכולתו להתבסס על ניתוח מדוייק ומעמיק של ההורוסקופ, כפי שניתוח לפי מפה אסטרולוגית יכולה. לפיכך, יש להתייחס להמלצות ההורוסקופ באופן קליל, ולא לצפות יותר מדיי לאירועים מסויימים שההורוסקופ ניבא עליהם שיקרו, כמו "סיכויי זכייה בלוטו".

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010