כתבות נבחרות

המירוץ למיליון

המירוץ למיליון – התוכנית המושלמת

המירוץ למיליון היא ללא ספק תוכנית הריאליטי המושלמת. היא משלבת בתוכה את כל האלמנטים היפים והמאתגרים של תוכניות ריאליטי כולל נופים מרהיבים, טיולים, חברה נעימה, אנשים איכותיים, תנועה, תחרות, אתגר ופרס שווה. מדובר בחלום אמיתי עבור זוגות אמביציוזים, זוגות עם קוצים בתחת שרוצים להשתעשע על חשבון הההפקה של המירוץ למיליון.

מדי שנה מאות גולשים מבצעים הרשמה למירוץ למיליון, במטרה להיות חלק מהחוויה המדהימה הזו.


המירוץ למיליון

תמונה: יחצ.

עבור ערוץ 2 מדובר בהפקה יקרה במיוחד שלא ממש מחזירה את עצמה. ניסיתם פעם לחשב כמה כרטיסי טיסה זוגיים צריך לקנות עבור כל המשתתפים של המירוץ עם המיליון? הרי כל יומיים בערך הם טסים לצד השני של העולם. כל כרטיס כזה עולה אלפי דולרים, שוהים בבתי מלון יקרים וביחד עם המתמודדים צריך להטיס צוות הפקה מורחב במיוחד: צלמים, עורכים, תאורנים, תמלילנים וכמובן את המנחה.

לא סתם אנחנו מחכים כבר שנה שתעלה העונה השניה של המירוץ למיליון. שי וגיא עשו לנו את זה עם המצליחנות הישראלית, הברמנים שלא עוצרים ואדום (ודורכים על הבלונדיניות בדרך...) אבל זה נגמר. נגמרה תהילת הסלבס וכבר כמעט שכחנו מהמתמודדים – אנחנו צמאים לכוכבים חדשים, למשימות מצחיקות חדשות ולנופים מהפנטים מרחבי העולם.


הבלונדיניות של המירוץ למיליון

תמונה: יחצ.

כל תוכנית ריאליטי כמו המירוץ למיליון קמה ונופלת על ליהוק מוצלח של המתמודדים. להלן כמה המלצות להפקה לקראת הליהוק הקרוב של העונה השניה של המירוץ למיליון:

רן ומיכל – הם הזוג המשולם להפקה. אמביציוזים, חצופים, גסים ועם זאת מעוררי אמפטיה בצורה מסוימת (לפחות הצד הנשי). בצורה כזו מבטיחים שהמתמודדים לא יהיו רדומים ולא יהיה נחמדים מדי אחד לשני. אחרי הכל חלק חשוב בתוכנית הוא התחרות הקשה, המריבות והאינטריגות.

בלונדיניות – אין מה לעשות, בלונד מוכר. מעבר לכך הבלונדיניות (או הורודות!) של העונה הקודמת הוכיחו שהן יכולות להגיע לשלבים מתקדמים של התוכנית. יחד עם זאת צריך להביא גם גיבוי. ראינו איך מלכות היופי עפו אחרי 3 תוכניות... אה, הן לא היו בלונדיניות!

מיה ועמיחי – על זה נאמר "עצוב אבל אמיתי". אין כמו זוג רופף ליצירת רייטינג. מהרגע הראשון של התוכנית היה ברור שהזוג הזה לא מתאים, טיפוסים שונים מדי. הפתיע אותנו לגלות שהם בכלל שרדו את המירוץ למיליון. בסופו של דבר הם הזוג שנזכור הכי טוב מהתוכנית הזו. הן בגלל הזוגיות הבעייתית, והן מהעובדה שמיה קרמר מסרבת לרדת ממדורי הרכילות!

המלצות נוספות בהמשך!

>>קראו אודות תוכניות טלוויזיה נוספות...


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010