כתבות נבחרות

הסרת עין הרע
בלתי נשלט

כל אחד עלול להרגיש לפעמים שלמרות שהוא מנסה לעשות את הדברים בצורה הנכונה ביותר, העולם עדין לא משתף פעולה. זה עלול לקרות לא פעם בגלל שמישהו עשה לכם עין הרע, ואתם תתפלאו לגלות שלא תמיד מדובר על האויבים שלכם. לעיתים דווקא מדובר על החברים הכי טובים או אפילו על בני המשפחה שכן רוצים בטובתכם, פשוט כי עין הרע זה לא דבר שתמיד אפשר לשלוט עליו ולעיתים אנחנו עושים אותו מבלי שנרצה בכך.


מה אפשר לעשות

הדבר החשוב ביותר לדעת הוא שניתן לעשות הסרת עין הרע, האמת היא, שאין סיבה לדחות את העניין. הסרת עין הרע לפעמים יכולה להתבצע בצורה מאוד מהירה ולעיתים היא דורשת לא מעט זמן, אך בכל מקרה היא תוכל לשפר את המצב.


איך מסירים עין הרע

הסרת עין הרע זה דבר שניתן לעשות אותו על ידי שיטות שונות. ראשית, אפשר לקנות אבנים מיוחדות שנחשבות כממוזלות ומרחיקות את עין הרע, ושנית, אפשר גם להתחיל לענוד קמעות שונים. הסרת עין הרע יכולה להתבצע באופן עצמאי או על ידי המקצוענים בתחום, ואין ספק שאם לא תצליחו במשימה לבד, עדיף יהיה שתפנו אל מי שיוכל לעזור לכם.


עזרת המקצוענים

הסרת עין הרע שנעשית על ידי המומחים בתחום יכולה להיות הסרת עין הרע שנעשית על ידי טקסי טיהור שונים, והסרה כזאת יכולה להיות משמעותית ומאוד אפקטיבית. לעיתים לוקח לאדם לא מעט זמן להבין שהחיים שלו נראים כפי שהם נראים פשוט כי יש עליו עין הרע, אך האמת היא שככל שתבינו את זה מהר יותר כך תוכלו גם להתמודד עם המצב יותר טוב. אל תוותרו על הרחקת עין הרע כי מגיע לכם הטוב ביותר.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010