כתבות נבחרות

וויפאאוט
כל מה שרציתם לדעת על התוכנית וויפאאוט:

אוהבי הספורט האתגרי בארץ יכולים כבר להתכונן, בקרוב מאוד תגיע אלינו התוכנית שהצליחה לשגע את אמריקה – וויפאאוט. מדובר על התוכנית החדשה שנבחרה לתוכנית הטובה ביותר על המרקע האמריקאי בשנים האחרונות וכל זאת בזכות האתגרים המשונים והמכשולים הרבים שצפויים לאורחי התוכנית במהלכה.

התוכנית תשודר בערוץ 10 וינחו אותה אביעד קיסוס וטל ברמן. חברת ההפקות בארצות הברית נקראת אנדמול והוא זו שאחראית על להיטים כמו האח הגדול, אקסטרים מייק אובר והתוכנית דיל או לא דיל ועוד שלל תוכניות מצליחות במיוחד.

באמריקה התוכנית עלתה לאוויר והפכה באופן כמעט מיידי להצלחה גדולה וכך גם בשלוש העונות שהיו לה, עכשיו רק נותר לקוות שאותו הדבר יקרה גם אצלנו.

וויפאאוט

וויפאאוט – מהו מהלך המשחק?

וויפאאוט הוא משחק טלוויזיה בו המשתתפים מתמודדים אחד מול השני בתוך מסלול מכשולים ענקי. מדובר על מסלול מכשולים אתגרי במיוחד בו מכשולים רבים וקשים במיוחד. לאחר ארבע סיבובים מכריזים מיהו הזוכה בפרס הגדול.

אפשר לומר שיש מידת סדיסטיות בצפייה בתוכנית שכן מי שמשתתף בה צריך לעבור סבל לא מבוטל. מה שמפתיע כל פעם מחדש היא האהבה הגדולה שלנו כצופים את הסבל הזה, רבים אף מוצאים את התוכנית מצחיקה במיוחד ואף קורעת.

בכל פעם מדובר על אתגר ייחודי נוסף, איש עף כמו כדור באוויר אל תוך המים, מישהו עושה סלטה ישר אל תוך הבוץ ועוד שלל מקרים גורמים לנו להידבק למרקע ולא לשחרר.

למה התוכנית וויפאאוט כל כך מומלצת?

את התוכנית וויפאאוט פשוט כיף לראות. לא צריך להיות מדען טילים כדי ליהנות בפשטות הגדולה ביותר ודווקא אנשים רבים מעידים כי ההנאה הגדולה ביותר שלהם היא לצפות בדברים טיפשיים כמו אלו שמתרחשים בתוכנית וויפאאוט.

מה שמפתיע עוד יותר הוא שאנשים רבים מוצאים את עצמם מדוכדכים מעט כאשר אדם מצליח בכל זאת להתגבר על המכשולים ומנצח את כוח הכבידה. מה שאנחנו באמת רוצים לראות זה את האנשים נופלים ונרטבים, מקבלים איזו מכה או שתיים. מה שסביר להניח יהפוך את התוכנית למצחיקה עוד יותר הם המנחים שלה. אביעד וטל בדרכם המיוחדת יצליחו להכניס את ההומור הייחודי שלהם יחד ולהפוך את המאורעות על המרקע לרגעי מצחיקים במיוחד, מה גם שהמשתתפים בתוכנית מוסיפים לא מעט לאתגר.

התוכנית מומלצת בחום לכל מי שרוצה לצחוק ולא לחשוב למשך שעה קלה ולראות אנשים עפים באוויר. אתם חייבים לראות את הסרטון למעלה...


העונה השנייה של התוכנית

רוצים לראות איך תראה העונה השנייה של התוכנית? וויפאאוט 2 - סרטון חדש...
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010