כתבות נבחרות

טרקטור Branson

טרקטור
Branson

חברת ברנסון, מביאה את המותג טרקטור Branson החזק והאיכותי. דגמי הטרקטורים השונים מתחילים מ- 25 כ"ס ועד 78 כ"ס כשהיתרון הבולט של הדגמים השונים הוא היכולת שלהם לבצע עבודות עוצמתיות במינימום צריכת דלק. טרקטור Branson משמש בעיקר לעבודות מטעים וגינון וניתן למצוא לכל שטח חקלאי את הדגם הספציפי המתאים לו ביותר.


דגמים

ישנם דגמים שונים של טרקטורים מבית ברנסון כמו למשל דגם k78 אשר מגיע עם ארבעה צילינדרים ומערכת קירור מים. לטרקטור מערכת היגוי הידרוסטאטי והוא מושלם עבור מי שמחפש לעבוד עם עוצמה לאורך זמן כיוון שהקבינה של הדגם מפנקת גם היא ומגיעה עם מערכת מיזוג אוויר מפנקת כך שניתן יהיה לעבוד גם בימים החמים ביותר בשנה. על אף שהדגם מביא עוצמה לעבודה, הוא שומר על חסכוניות בדלק, מה שהופך אותו לא רק למפנק וחזק אלא משתלם. בנוסף, ניתן למצוא דגמים אחרים של טרקטור Branson שחלקם מגיעים גם עם שלושה צילינדרים ומיועדים לעבודות בשטחים מצומצמים או לעבודות קטנות יותר.


רכישת טרקטור חדש

על מנת לרכוש טרקטור Branson חדש כל שתזדקקו לו הוא להתעמק בדגמים השונים הקיימים ולאחר מכן להחליט איזה מהדגמים מתאימים לכם. אם יש לכם ספקות לגביי הדגם המושלם עבורכם, תוכלו להתייעץ עם החברה ולקבל ייעוץ לאחד המתאים לצורך שלכם. כמובן, לצורך רכישת הטרקטור תוכלו לקבל מימון שיסייע לכם.


רכישת טרקטור משומש

רכישת טרקטור Branson יכולה להיות רכישה טובה מאד לשטח שלכם, רק שעליכם לבחון קודם כל כמה הוא שמור ומה הוא נושא בעברו. הטרקטור הוא כלי עבודה אשר צריך ללוות אתכם ביום יום ולכן חשוב מאד לבצע בדיקות מקיפות לפני שאתם מבצעים את הרכישה כך שזו תהיה מתאימה לכם.
 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010