כתבות נבחרות

ליאור נרקיס
ליאור נרקיס - מס' 1 בזמר הים תיכוני

ליאור נרקיס, הזמר הים תיכוני המוכר והנערץ הינו יליד העיר חולון. כיום, נרקיס הינו אחד מבין האמנים הבולטים ביותר בזמר המזרחי, הופעותיו מלאות עד אפס מקום, להיטיו מככבים בתחנות הרדיו, והינו מוזכר בנשימה אחת עם האמנים המובילים בישראל. פעילותו של הזמר ראויה לשבח, ונראה כי כמעט בכל שנה הצליח לייצר אלבום שירים חדש.


הלהיט הכי גדול שהיה פה שנים - נגנו עכשיו ברקע!

ליאור נרקיס - סקירה של אלבומיו

בגיל 16 החל לשיר ואף שחרר לאוויר העולם את אלבומו הראשון "תפילת חיי", הנושא את השיר המוכר "כמו פרפר". באלבומו הראשון שילב לחנים בנוסח טורקי והמשיך בסגנון זה גם באלבומו השני – "העולם כמו גלגל". על אף שאלבומו השני לא נחשב להצלחה גדולה, המשיך ליאור נרקיס בתלם ונמשיך להקליט שירים לקראת אלבום שלישי, "את הוא הכוכב", עם הלהיט המוכר "ילדונת". באותם הימים, ליאור נרקיס סיים את השירות שלו בצה"ל, והמשיך להפתיע בנחישות עם האלבום הרביעי במספר "סימנים", אלבום אשר קטף שבחים ומנה מספר להיטים כמו "לא מנסה" ו – "מיתר".

האלבום חמישי "חי לאהבה", כלל בו מחרוזות ללהיטים מזרחיים היה כמעין הכנה לפריצה הגדולה עם האלבום "רק איתך" עם הלהיט האהוב שנבחר לשיר השנה ברשת ג' "לכל אחד". האלבום נחשב להצלחה גדולה בקריירה המוזיקאלית של ליאור נרקיס, מה שהוביל לביקוש של הופעות מחוץ לגבולות ישראל. האלבום הבא שכולם מכירים נקרא "זה מהלב" האלבום שהפגיש אותנו עם הלהיטים "דוקטור" ו – "תגידי".

בשנת 2003 הוציא את האלבום "מילים לאהבה" עם השיר עימו השתתף באירוויזיון, ב- 2005 הוציא את האלבום "חתול רחוב", ב – 2006 את האלבום "מילים שלא אמרת", ב – 2008 האלבום "סהרורי" עם הלהיט "המלכה שלי", וב– 2010 שחרר את האלבום המצליח ביותר – "ערב טוב" עם מספר שירים מוכרים ופופולאריים שהביאו במהירה את האלבום למכירות של 20 אלף עותקים.


ליאור נרקיס - הופעות גדולות

עם פריצתו של הזמר ליאור נרקיס לתודעה של הקהל הישראלי, החל להופיע בטלוויזיה, בפסטיגל של שנת 2002, בחתונות ואירועים, ייצג את ישראל באירוויזיון של שנת 2003, ומספר גדול של הופעות ברחבי הארץ וכן בהיכל התרבות ובקיסריה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010