כתבות נבחרות

נומרולוגים
נומרולוגים בישראל

נומרולוגים הם אנשים שעוסקים בנומרולוגיה וכדי להבין את עבודתם רצוי לעשות מעט סדר ולהסביר מהי נומרולוגיה. נומרולוגיה היא שיטה לאבחון וניתוח אישיות באמצעות מספרים. השיטה הומצאה על ידי פיתגורס ומאז ועד היום היא התפתחה לתורות רבות אחרות כאשר כולן בבסיסן מבוססות על האמונה כי האנרגיה בחיינו מושפעת ממספרים.

אם מספרים הם אנרגיה הרי שהתאריך בו נולדנו משפיע באופן ניכר על מי שאנחנו, על מה שנעשה בחיים ועל מה שצופן לנו העתיד. בדיוק בנושאים אלו נומרולוגים עוסקים.


כיצד נומרולוגים מבצעים את עבודתם ?

נומרולוגים מבצעים את עבודתם תוך שימוש בשיטות שונות. לכל נומרולוג שיטה משלו או כמה שיטות כאשר המובילות הן הנומרולוגיה של הקבלה, של פיתגורס והנומרולוגיה הסינית.

בסיס הנומרולוגיה היא האמונה כי העולם כולו בנוי ממספרים ואת כל הדברים בעולם ניתן לראות כמספרים. מכאן אנו למדים כי תאריך הלידה שלנו ושמנו הם גם כן מספרים ויש להם מהשפעה ניכרת וגדולה על חיינו.

נומרולוגים מנתחים את אותם המספרים ואז מספרים לנו מה קרה לנו בעבר, מהן נקודות החולשה שלנו, מהם הצדדים החזקים של אישיותנו, מה העתיד שלנו צופן לנו וכיצד אנו יכולים להשפיע על חיינו כדי לעשות אותם שלמים וטובים יותר.


מתי אנשים פונים לשירות של נומרולוגים וכיצד יש לבחור אותם ?

אנשים פונים אל נומרולוגים בדרך כלל כשהם שרויים במצב של בלבול או צומת דרכים והם מעוניינים לעשות מעט סדר בחייהם. מן הסתם שרוחניות היא חלק בלתי נפרד מהעניין אך אין זה אומר שכל מי שמגיע אל הנומרולוג הוא אדם רוחני, ניתן לבחון את התחום כמו בחינת אופציות רבות נוספות ואם הוא מתאים לכם תישארו ואם לא אז לא.

הרעיון מאחורי הנומרולוגיה הוא למעשה בחינת חיינו באמצעות המספרים. הנומרולוגיה מסייעת לנו לבצע בחירות תוך ידיעה מה צופן לנו עתידנו, בסופו של דבר אנו מחליטים למה להאמין ולמה לא אך הניסיון בדרך כלל שווה את המאמץ.

ולגבי בחירת נומרולוג ? גם כאן יש לציין כי מדובר על זרועות רבות אשר מתחברות ליד אחת. הנומרולוגיה בין אם היא מתפרשת באמצעות הקבלה ובין אם באמצעות שיטת פיתגורס היא בסופו של דבר נומרולוגיה. רצוי לבחון איזה מטפלים הם בעלי המוניטין הטוב ביותר, על מי אתם יכולים לשמוע הרבה המלצות, מי גובה מחיר סביר, מי מבצע את השיטה המועדפת עליכם וכן הלאה.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010