כתבות נבחרות

נומרולוגית
נומרולוגית

אחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר להצביע לאדם על ייעודו בחיים, לגלות לפתח את הפוטנציאל האישי שלו ולסייע לו להגיע להגשמה עצמית, היא ללא ספק השיטה של נומרולוגיה. מקורה ביוון העתיקה, שם במאה החמישית לפני הספירה היא פותחה על ידי הפילוסוף והמתמטיקאי הידוע פיתגורס.

היא מבוססת על מספרים המרכיבים את שמו ותאריך לידתו של האדם ובאפשרותה לגלות לנו אלמנטים שונים במסלול חיינו. אנשים רבים פונים לעזרתה של נומרולוגית או נומרולוג, שכן מדובר בהליך אותו ניתן לעשות גם באופן עצמאי. כיום קיימים אתרי אינטרנט שונים בהם ניתן לקבל יעוץ של נומרולוגית מומחית וגם לעשות ניתוח אישי לפי תאריך הלידה או השם.

נומרולוגית

נומרולוגיה – על קצה המזלג

על פי הנומרולוגיה המספרים השלמים ( 1 מ- 9) מהווים מעין מרכזי אנרגיה של האדם, המכילים את הפוטנציאל האישי שלו, תכונות האופי, זיכרונות מגלגולים הקודמים ועתידו, כאשר כל מספר מושפע מהאנרגיות הספציפיות שלו. פיתגורס מדבר על 9 מצבים או מבחנים שעלינו לעבור בכל גלגול בחיים, כך שבסופו של דבר המספר שלנו יהיה מאוזן והרמוני. לאורך ההיסטוריה, נומרולוגים המשיכו לפתוח שיטה זו עוד ועוד.

נומרולוגית – לבחור שם חדש

כיום, יותר ויותר אנשים מבקשים להחליף את שמם הפרטי תוך אמונה כי המהלך ישנה את חייהם לטובה. עם זאת, לא כולם מודעים לעובדה כי החלפת השם עלולה לגרום גם למצבים הפוכים. לכן, בבואנו לבחור שם חדש חשוב מאוד להתייעץ תחילה עם נומרולוגית מקצועית או עם רב מקובל בכדי לברר האם השם בו בחרנו אכן ישפר ויתקן.

לעיתים מספיק להוסיף אות אחת לשם, רונן במקום רון או גלי במקום גל, והנשמה שלנו תקבל קוד חדש שיבטא זהות חדשה, דרך מחשבה אחרת ואפילו כישורים שטרם הכרנו. נומרולוגית יכולה להמליץ לכם על שם שבכלל לא חשבתם עליו, זאת על סמך אותיות (המספרים) שחסרים לכם להגשמת המטרות הרצויות.

נומרולוגית – להתאמה זוגית

בדומה לאסטרולוגיה או תורות מיסטיות נפוצות אחרות, גם נומרולוגיה יכולה לסייע לנו בבחירת בן או בת הזוג המתאים. על סמך חיבור מספר השמות של בני הזוג ותאריכי הלידה שלהם, נומרולוגיה יכולה לראות את החיבור ואת הנקודות החלשות של המערכת הזוגית או במילים אחרות, לבצע ניתוח הדיאלוג הזוגי בין המספרים.

כך למשל, לפי הנומרולוגיה, אם אחד מבני הזוג הוא בעל ספרה 1 והשני – 9, הרי מדובר במערכת מלאה בתאוות שליטה. אם אחד מהם הוא 1 והשני 5 זוהי מערכת יחסים מאוד הרמונית בה האחד רץ קדימה ויוצר קשרים ואילו השני מנהיג אותם למטרות רחוקות.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010