כתבות נבחרות

תקשור
תקשור על טבעי | רון פדר

תקשור זוהי אחת התופעות המופלאות אליה יכול להיחשף האדם באמצעות "מדריכים רוחניים עליונים". זוהי תופעה אדירה וחווייתית הגורמת לאדם שלווה, הבנה רוחנית והסתכלות חדשה על החיים. בפרפסיכולוגיה מגדירים את התופעה כתקשורת על טבעית בין האדם החי לבין ישויות אחרות (בני אדם שמתו או חוצנים, אלים או גורמים בלתי מזוהים אחרים) אשר נעשה במטרה לקבל עזרה והכוונה בחיים.

התיאוריה, לפיה ניתן לבצע תקשור עם ישויות אחרות טרם הוכחה מבחינה מדעית אם כי היום, במאה ה- 21, המדע כבר לא חוקר את העולם על פי התפיסה החומרית-מכנית של דקארט וניוטון. היום המדענים הצליחו לפתח הסתכלות שונה על המתרחש בעולם הפיזיקאלי ואפילו להגיע למסקנה חד משמעית כי תשעים אחוזים מהחומר ביקום הוא חומר "אפל" שאינו נצפה באופן ישיר איך קיומו הוכח.


תקשור – איך זה עובד


תקשור מעניק לאדם אפשרות לקבל מסרים והכוונה מאנרגיות רוחניות עליונות ומהווה דרך בטוחה לקבל תשובות לכל השאלות המטרידות בחיים. היום ניתן למצוא אנשים רבים שמגדירים את עצמם כמתקשרים ומציעים לכל המעוניינים לבצע עבורם תקשור. חלקם נולדו עם הכישרון הזה ואחרים למדו אותו במהלך לימודי פסיכולוגיה, אך כולם תמיד יתנו לכם את המידע האמין והמלא ביותר, בצורה כנה ולא שיפוטית ויסייעו לכם בכל בעיה בחיים.


תקשור – סוגי תקשור


תקשור עם ישויות על לא חייב להתבצע בחדר סגור הגדוש בנרות וקטורות – הוא יכול להתבצע גם באמצעות כתיבה אינטואיטיבית, ציור אוטומאטי או אפילו בעת שנת הלילה הרגילה. למעשה, תקשור זוהי תכונה שאותה ניתן לפתח באופן עצמאי ולהיעזר בה בעת הצורך לגמרי לבד.

הרי אין זה משנה אם תקבלו מסרים משמיים, מעננים או מפרחים, מה שחשוב שתוכלו לזהות את המסרים ולפענח אותם בצורה הגיונית. בשביל זה, תוכלו להסתמך על הידע האישי שלכם ותוכלו גם לפנות למתקשר מיומן. כיום ניתן ליצור קשר טלפוני מיידי עם מגוון מתקשרות מוכשרות, שמסוגלות לחזות את העתיד, לענות על שאלות קשות ולהדריך הדרכת אמת.


תקשור – בעיות נפוצות


במסגרת תקשור ניתן לברר על זוגיות – האם בן/בת הזוג מתאימים לכם או מתי בכלל תפגשו את החצי השני. אפשר גם לברר לגבי לימודים, עבודה והכוונה מקצועית. ישנם גם כאלה שנעזרים בתקשור לפתרון הבעיות הרפואיות שלהם. כך למשל, ישנם מתקשרים שיכולים לברר אצל הישויות לגבי כל איבר בגוף האדם: היכן יש מחלה או כאב, האם יש רגשות "תקועות", האם יש חסימות או טראומות.

כל אלה יכולים כמובן לסייע בפתרון בעיות בריאותיות. בנוסף לכל אלה, באמצעות התקשור ניתן לדעת על גלגולים קודמים: מה היינו, היכן ועם מי. גם אינפורמציה הזו יכולה לסייע רבות בשינוי דפוסי ההתנהגות שלנו ושיפור חיינו.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010