כתבות נבחרות

בר רפאלי

מאת: אודי אלוני

בר רפאלי הפכה מילדת פרסומות מנומשת לדוגמנית הישראלית המצליחה ביותר בכל הזמנים, עם קמפיינים בין לאומיים, תמונות פפראצי, מסיבות נוצצות וחבר מפורסם לא פחות. אחרי שפרצה לחיינו כשעוד הייתה ילדה קטנה בפרסומות, ואחר כך כאשר כיכבה כנערת מילקי ודוגמנית בקטלוגים של פוקס ורנואר, השנה האחרונה ללא ספק הייתה השנה של בר, בה היא כבשה כל פסגה אפשרית בדרך לתהילה. היא מככבת כל שבוע במדורי סלבס בחו"ל... מה אפשר לבקש יותר מזה?

אחרי שהגיעה בשנה שעברה לאחד ההישגים החשובים בקריירה של כל דוגמנית, להופיע על השער של מגזין בגדי הים של ספורט'ס אילוסטרייטד, המשיכה לעונה נוספת כפרזנטורית של פוקס, הצטלמה בהלבשה תחתונה של המותג המצליח "ויקטוריה'ס סיקרט", הצטלמה בעירום לקליפ חושני לתערוכת "ביוטי סיטי" והייתה הדוגמנית שכיכבה בפרסומות לבושם החדש של פי דידי. ממש מגה סלבס! אז מה חדש אצלה?

בר בבגד ים


לאחרונה הודיעה בר רפאלי שהיא ממשיכה לעונה נוספת בתור הפרזנטורית של חברת ההלבשה "בוניטה דה מאס", חברת הלבשה תחתונה סקסית במיוחד. חברת הלנז'רי פרסמה תמונות פרובוקטיביות וסקסיות של בר בשלל דגמי הלבשה תחתונה של החברה על שלטי חוצות ובמגזינים. בנוסף, הצטלמה בר גם לפרסומת, בה היא מופיעה כשהיא משחקת גולף ולגופה הלבשה תחתונה של החברה בלבד. בגלל החשיפה הרבה בפרסומת, הפרסומת עוררה מחאה וצונזרה משעות הפריים טיים. הקמפיין הפרובוקטיבי עורר גם שערורייה נוספת כאשר תמונותיה של בר נגנבו ממחשבי החברה ופורסמו באינטרנט לפני מועד יציאת הקמפיין.

בתחום העסקי בר עוררה הדים רבים כאשר הגישה למס הכנסה בקשה לקבל מעמד של תושבת חוץ לצרכי מס, מה שיחסוך לה מאות אלפי שקלים. הבקשה עדיין לא אושרה ועוררה תגובות נזעמות רבות.

השמועות האחרונות טוענות גם שבר היא מועמדת לתפקיד נערת ג'יימס בונד, לאחר שפי דידי החליט לצאת בקמפיין ללהק אותו בתפקיד ג'יימס בונד השחור הראשון. הוא פרסם קליפ בו הוא מגלם את המרגל הנודע כאשר בר רפאלי היא נערת ג'יימס בונד התורנית. זמנים יגידו אם ניסיונותיו יצלחו ובר אכן תככב בסרט הבא בסדרת הסרטים המצליחה.

גם בחיים האישיים שלה עוררה בר רפאלי לא מעט הדים כאשר נפרדה מהחבר המתוקשר שלה ליאונרדו דיקפריו, אחד השחקנים המצליחים בהוליווד, לאחר כשנתיים וחצי. מאז הפרידה הספיקה בר להופיע במדורי הרכילות שדיווחו על רומנים קצרצרים עם גיא גיאור ועודד קובו, הבן של בבו קובו. לאחר כחצי שנה בנפרד החלו שמועות שהם נראו מבלים יחדיו בחופשות רומנטיות בקריביים ונכון להיום הם שוב יחד.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010