כתבות נבחרות

האח הגדול 4

מאת: יניב דואני


האח הגדול 4 הוא עדיין גדול

כבר מספר שנים שתוכניות הריאליטי מציפות את מסכי הטלוויזיה בכל העולם, וזה הגיע כמובן גם לישראל. ישנן תוכניות טובות יותר וטובות פחות, ואחת מהתוכניות הפופולאריות ביותר שניתן לראות על המסך היא האח הגדול. בישראל מדובר בתוכנית שסיימה בסך הכל רק שלוש עונות, לעומת מספר גדול של עונות במדינות אחרות בעולם.

האח הגדול 4 מסתמנת להיות הצלחה כבירה, במיוחד לאור העונה השלישית של התוכנית, שם נחשפו להן מספר דמויות מרהיבות ומדהימות בצבעוניות שלהן ובאופי הכל כך מרתק שהביאו עימן אל הבית של האח הגדול. ללא ספק מדובר באחת מתוכניות הריאליטי הטובות יותר שהגיעו אל המסך הביתי שלנו.


האח הגדול 4


ללכת על האח הגדול 4 כמו על העונה הקודמת

בעונה השלישית של כוכב נולד הצלחנו להתאהב בכל הדמויות. ככל שעבר הזמן התחלקנו, אנו הצופים, לשני מחנות ועודדנו את המשתתפים שהיו במחנה שאהדנו. את האהדה הגדולה הזו כולנו מחכים בקוצר רוח להעביר גם לעונה הבאה, האח הגדול 4, על מנת שנוכל לרתק את עצמנו את המסך ולהתענג על דרמה אנושית סוחפת דמעות, על קומדיה מציאותית בלתי רגילה מהחיים, סיפורי אהבה, שנאה ועוד.

את המתחים הגדולים שיהיו באח הגדול 4 אנחנו עדיין לא יודעים ולא נדע עד שתחל העונה הבאה, בעוד מספר חודשים, אבל על פי העונות הקודמות, גם הראשונה, גם השלישית, וגם השנייה, שהייתה יותר עונה של מפורסמים, זו הולכת להיות עונה טובה לא פחות.


הביקורת על האח הגדול 4

כמובן שלאח הגדול בפרט, ולתוכניות הריאליטי בכלל, יש לא מאט מבקרים שטוענים כי הפורמט הזה הוא פסול מיסודו. אותם מבקרים יוצאים בנחרצות נגד תרבות הריאליטי ומבחינתם אין שום יצירה, תרבות, אמנות ותוכן טלוויזיוני לכל תוכנית ריאליטי שהייתה עד כה וגם העונה הבאה של האח הגדול 4 תיראה בדיוק אותו הדבר.

את הרדידות של האח הגדול מראים בראשי חוצות ומציגים את הנושא שעומד מאחורי התוכנית כשטחי ולא מסמן שום מטרה חברתית שהיא. העניין הוא שהרייטינג מדבר בפני עצמו.


להציץ לבית האח הגדול

יצר המציצנות שלנו הוא גדול ובלתי ניתן לסיפוק. ככל שעובר הזמן ואנו נחשפים ליותר ויותר תוכניות ריאליטי אנחנו גם מתרגלים למציצנות הזו. אם האח הגדול 4 תיראה לפחות כמו קודמתה, כמעט ועם שלם הולך להציץ לקבוצת הדיירים החדשה שתעבור בעוד מספר חודשים לבית ותחייה את חייה המנותקים לשלושה חודשים תמימים.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010