כתבות נבחרות

סלבס

מאת: אודי אלון

סלבס - מי הסלבס הכי חמים בתעשייה?

הביצה הישראלית היא אמנם לא גדולה כמו זו בהוליווד אבל גם פה יש כוכבים נוצצים ומסקרנים, צילומי פפראצי ועדת מעריצים צווחים. אז מי הם אותם סלבס הכי חמים בתעשייה הישראלית?

בר רפאלי - הכי חמה בתעשייה!

בר רפאלי היא ללא ספק הדוגמנית שהגיעה הכי רחוק בתעשייה הישראלית ואף פרצה את גבולותיה אל התעשייה העולמית. אחרי שפרצה לחיינו כבר בתור ילדת פרסומות והמשיכה כפרזנטורית של פוקס, נערת מילקי, קסטרו ורנואר. אחרי שהיא מיצתה את התעשייה בישראל התפתחה בר רפאלי אל מחוץ לגבולות הביצה המקומית, הפכה לדוגמנית בגדי הים של ספורט אילוסטרייטד והלבשה תחתונה ויקטוריה'ס סיקרט. גם בתחום הרומנטי כבשה בר את העולם כאשר יצאה עם מיטב גברברי העולם-דיוויד שרבט, עודד קובו ועם החבר הנוכחי – הכוכב ליאונרדו דיקפריו.

סלבס


גיא גיאור - רווק מתוקשר

גיא גיאור פרץ לחיינו כשהשתתף בעונה השנייה של הישרדות. הוא אמנם לא הגיע לגמר אבל הוא בהחלט פרץ לתודעה הישראלית ומאז לא נעלם לרגע. הוא פתח בר חדש בתל אביב, הופיע לפרמיירות עם סלבס אחרים ואפילו הסתדר עם שמועות על רומן קצרצר עם בר רפאלי הלוהטת. שידור תוכנית הריאליטי "הרווק" בה מחפש גיא את החצי השני שלו הפכה אותו לאחד מאותם סלבס הכי חמים בתעשייה!

כוכבי האח הגדול

מאז סיום העונה השנייה של האח הגדול עברו כבר כמה חודשים אבל ההתעניינות סביבם לא נרגע. סער שיינפיין, איילה רשף, אלירז שדה, אלין לוי ואפילו בולבולון-חברתו של סער מעיין שם-טוב, כולם עדיין עושים כותרות. אחרי הרומן הטלוויזיוני של סער ואיילה בתוך כתלי בית האח הגדול, הצלמים לא עוזבים אותם במנוחה. אלירז שדה, הזוכה הגדול בעונה, אפילו קיבל תוכנית ייעוץ משלו בערוץ 24.

כוכבי הישרדות

בכל שנה נוספים שורדים חדשים. השנה יש מיחזור מעניין - דמויות נערצות כמו דן מנו והתחת של מרינה חוזרות למסך הגדול. אמנם נועם טור ומשה דן לא יהיו שם, אבל יש את בשבקין שכבר ידע מה לעשות על האי...

נינט ויהודה - הזוג המלכותי

נינט הייתה כוכבת ענקית כבר מרגע זכייתה בכוכב נולד הראשון, אבל ברגע שהיא התחברה ליהודה לוי הם הפכו לזוג סלבס המתוקשר ביותר בתעשייה. האקסים של ני הזוג גם הם סלבס מפורסמים בביצה הישראלית-רן דנקנר, אפרת בוימולד ויעל בר-זהר, מה שתורם למעמדם כזוג סלבס החם ביותר בישראל.
גל גדות

שלישיית מה קשור

ציון ברוך, שלום מיכאלשווילי ואסי ישראלוף הם שלישיית מה קשור ולאחרונה נראה כאילו הם בכל מקום. שלום משחק בסדרת הטלוויזיה המצליחה עספור ולאחרונה התגרש בגירושים מתוקשרים, אסי שיחק בסדרות הבורר והאלופה וציון שיחק בסדרה הכול דבש ויצא עם מיטב בנות התעשייה.

כוכבי הזמר הים תיכוני

יהיו מי שיגידו שהם הכוכבים הגדולים של המדינה: אייל גולן, עומר אדם, ליאור נרקיס, דודו אהרון, קובי פרץ, משה פרץ, ישי לוי, נאור אורמיה ועוד רבים וטובים. ברגע שמבינים את כמות ההופעות של הזמרים המוכשרים הללו, מבינים שמדובר בתעשייה הכי פופולארית בארץ. יפה לראות שלאחרונה הם גם מפרגנים אחד לשני.

כוכבי "התגנבות יחידים"

הסרט "התגנבות יחידים" של דובר קוסאשווילי בו משחקים מיכאל אלוני, עוז זהבי, ליאל דניר וגיא אלדר המוכשרים.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010