כתבות נבחרות

פולאריס

פולאריס - הטרקטורונים הטובים ביותר בארץ -

כל מי שיצא לו לטייל עם טרקטורונים יותר מפעם אחת יודע בוודאות - אין על הכלים של פולאריס. אמנם הריינג'רים של פולאריס הם המוכרים ומפורסמים, אבל כל הכלים שלהם פשוט מעולים. בתור אחד שבעברו היה מכור לאופנועי שטח - מצאתי לי תחליף מכובד, כלים עם ביצועים מדהימים ואפילו קצת יותר בטיחותיים...

הדגמת היכולות המדהימות של טרקטורוני פולאריס -
לאחרונה קניתי את הספורטסמן XP החדש, מה אומר לכם חוויה. הספורטסמן הוא הדור החדש של טרקטורוני העבודה/טיולים של פולאריס והוא באמת מביא איתו חידושים. כבר מרגע שעולים על הבובה הזאת מבחינים בשינוי מרכזי – תיבת ההילוכים נמצאת ב-90 מעלות כלומר נמצאת לאורך הטרקטורון ולא לרוחבו.

פולאריס עלו על בעיה קשה שאני סובל ממנה כבר הרבה זמן ומצאו לה פיתרון יצירתי – אני קורא לזה אלמנט הסוס. הכוונה היא כמובן לפישוק שצריך לפשק כשיושבים על הטרקטורון בגלל יחידת ההילוכים. אבל אם חשבתם שכאן נגמר הסיפור, מובן שעוד לא התנעתם את הכלי. השינוי האמיתי שהביאה לנו פולאריס כאן הוא פשוט אך מהפכני – הגה כוח. ההיגוי הפך לקל ורך הרבה יותר.

אמנם ימאהה וגם הונדה היו בקטע הזה לפני פולאריס כי זה מאוד טרנדי אבל הדגמים הללו לא הגיעו לישראל. הטרקטורונים שאני רוכב עליהם הופכים לגדולים וכבדים יותר וקשיי התמרון עם הכידון הסטנדרטי מופיעים שוב ושוב עד שהיגוי כוח כמעט מתבקש. הטרקטורון אצלי הוא גם כלי עבודה בשדה וגם אחד החברים הטובים שלי. הידיעה שחווית הנהיגה שלי בו משתפרת פלאים גורמת לי לרצות להיות עליו עוד ועוד.

פולאריס היא החברה היחידה שאני באמת יכול לסמוך עליה שתמצא פתרונות לבעיות שמפריעות לי, מבלי שאני שם לב אליהן. אפילו לא ידעתי שמפריע לי הפיסוק על הטרקטורון למרות שידעתי שיש את אלמנט הסוס. גם לא שמתי לב שקשה לי עם הכידון עד שלא הגיע ההגה כח של הספורטסמן.

ישנה בעיה אחת קטנה. החברה המדהימה הזו לא מפסיקה להפתיע את השוק העולמי כל פעם מחדש. אם תסתכלו על דגמי טרקטורונים חדשים לשנת 2010 אתם כבר לא תזהו את הקו העיצובי הקודם. בכל שנה מתחדשים העיצובים והביצועים רק משתפרים. כמו תמיד, אנחנו מתרגלים לפינוקים השונים והיום כבר קשה לרכב על טרקטורון בן 5 שנים... בקיצור קשה שלא להחליף כלי כל 3 שנים, צרות של עשירים.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010