כתבות נבחרות

כוכב נולד

מאת: אורי שגיא

כוכב נולד - הכי כיף אודישנים

איזה כיף לראות את האודישנים של כוכב נולד, יש כאלה שיגידו שהאודישנים עולים לפעמים על שאר העונה. באודישנים אנחנו נחשפים למתמודדים שילוו את העונה השמינית של כוכב נולד. אנחנו נראה מי יהיו אלה שירגשו אותנו, מי יהיו הפייבוריטים להגיע לגמר וכמובן מי יעשה לנו בושות באודישנים. אחד הדברים המשעשעים ביותר באודישנים של כוכב נולד הוא לראות אנשים אשר אינם מודעים כלל לעובדה שהם חסרי כישרון בשירה מנסים לשיר.

החוויה דומה לאדם אשר אינו יודע לתפור ועכשיו עליו להכין שמלת ערב נוצצת לנשף, בכל שנה אנחנו מופתעים מחדש לראות את אותם אנשים אשר אין ספק שהם הם אלה שעושים את האודישנים לכל כך נצפים. עם כל הכבוד לסיפורים המרגשים של המתמודדים, המנה העיקרית באודישנים היא הזייפנים. אני מכיר לא מעט אנשים שיושבים מול המסך ומחכים לראות רק דבר אחד- מי יהיה המזייף המנצח של האודישנים. האודישנים מסמלים את תחילת העונה השמינית של התוכנית המצליחה ביותר בישראל. ממש כמו אחותה בניכר אמריקן איידול, הצליחה כוכב נולד בשמונה השנים האחרונות למתג עצמה כתוכנית בידור מובילה בעלת אחוזי רייטינג מפלצתיים במונחים מקומיים.

תהל שוהם

השנה הצטרף לפאנל השופטים של כוכב נולד גם פבלו רוזנברג על חשבונו של צביקה פיק מה שמבטיח לנו הרבה פלפל לטיני ועניין. "הכי כיף לראות אודישנים" אמרה לי פעם ידידה טובה שלי, אחרי עוד מתמודד שהחליט לשיר לנו בזיוף נוראי, אין מה לעשות אבל אחת התכונות המרכזיות של בני האדם היא שהם לעולם יעדיפו לצחוק על חשבונם של אחרים מאשר על עצמם וכך, מידי שנה אנחנו זוכים לראות מספר תוכניות אשר מתעדות את האודישנים של אלפי האנשים שרוצים להיות הכוכב הנולד הבא של ישראל.

בדרך, מחפשים השופטים את אותם אנשים, לעתים תימהוניים שיספקו את הבידור והצבע לאודישנים, הצחוק מיטיב עם הבריאות ומה יותר מצחיק מאשר לראות מישהו מזייף או שר בצורה מגוחכת? בסופו של דבר האודישנים תפקידם למכור לנו את העונה המתקרבת של כוכב נולד והם עושים זאת בצורה מצוינת.

התמהיל המנצח של נבחרי האודישנים מורכבת מצעירים בעלי סיפור אישי מרגש, כאלה שבאמת יודעים לשיר ועוד כמה שיהיו שם ויבדרו אותנו על הדרך. בסופו של דבר יש כאלה שיאמרו שהם רואים רק את האודישנים ובאמת , כל שנה האודישנים מפתיעים מחדש וגורמים לנו לתפוס את הבטן מרוב צחוק. הכי כיף לראות אודישנים!

כוכב נולד 11 - שיר האודישנים כבר יצא!

כבר שמעתם את שיר האודישנים כוכב נולד 9? אם לא אתם פשוט חייבים... עידן עמדי מדהים. נקווה שגם העונה החדשה של כוכב נולד  תהיה מרגשת ומהנה כמו הקודמת...
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010