כתבות נבחרות

הישרדות אולסטארס

יש מי שלא ממש מתלהב מהעונה החדשה של הישרדות – הישרדות אולסטארס. יש לא מעט אנשים שאומרים משהו בסגנון: "אני לא מבין למה צריך עונת אולסטארס אחרי 3 עונות. בגרסה האמריקאית עשו עונה כזו אחרי 8 עונות!". האמת, יש צדק מסוים בדבריהם של אלו. העניין הוא שיש שוני מהותי בין הגרסה האמריקאית והישראלית. מי שראה הישרדות בחו"ל יודע שמדובר במשהו הרבה יותר מתומצת, לטוב ולרע. פחות דיבורים יותר מעשים. פה כל עונה נמרחת על יותר מחמישים פרקים ואנחנו לומדים להכיר את הדמויות מאד לעומק.

אולי דווקא בגלל זה כן צריכה להיות עונת הישרדות אולסטארס. בכלל, תחשבו על זה. עברו כבר 3 שנים מאז העונה הראשונה של הישרדות, אם נמתין עוד 5 שנים עד עונת המפורסמים החבר'ה כבר יזדקנו ויהיו פחות אטרקטיביים. דן מנו יהיה כבר עם שערות שיבה ומירית וקנין כבר אחרי הריון... אפילו מעיין פורטר כבר תחייך פחות. בקיצור אפשר לומר שמדובר במהלך לגיטימי ביותר מבחינת ההפקה של התוכנית. מה עוד שלא רק מפורסמים יגיעו לעונה הקרובה. מול שבט אולסטארס יתמודדו בגאווה שבט חדש לחלוטין – שאמור להיות מורכב ממעריצי התוכנית.

בשבוע שעבר נערכה הצגה רשמית של מתמודדי הישרדות אולסטארס. היה תענוג להיזכר מחדש בחמוקיה של מרינה, להנות מבחורות מביקיני ולראות את טל אנגלנדר האימתני. אבל רגע, מי חסר בצילומים? כמובן שמי שחסר הוא הג'וקר הקטן והמצחיק, הבחור ששווה כבר חצי מיליון שקל לתוכנית – דנו מנו ספנות. הבחור החליט שכנראה זה לא לרמה שלו להגיע כמו כל שאר המתמודדים לצילומים של העונה החדשה... סתם! הבחור פשוט נתקע באירופה. למי שלא יודע, דן מנו גר ביומיום בכלל בלונדון. העניין הוא שבאיסלנד התפרץ הר געש שהפך את בריטניה כולה לגטו שלא יוצאים ולא נכנסים אליו מטוסים. דן הסתפק בצילום חובבני של עצמו משוטט בין שדות תעופה ובתי מלון בדרך ארצה. מאכזב קצת, אבל מקובל.

עוד בחור בלט בצילומים, מדובר כמובן בעידן קפון, הפרשן האסטרטג שלא נפתר אף פעם. עידן קפון הוא ללא ספק ליהוק טוב ודמות מעניינת. העניין הוא שהוא רגיש מאד ונוטה להיכנס לסכסוכים אם אנשים. במהלך הצילומים הוא נראה זעוף כאילו דן שחט לו את קוריצה פעם שניה מחדש. אני באמת מקווה שדן לא הגזים הפעם – הבחור פשוט פרא!

בקיצור קשה להסתיר את ההתרגשות. הישרדות אולסטארס מתחילה תכף ומעניין לראות איך זה בפעם השניה!
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010