כתבות נבחרות

מיטות זוגיות מעוצבות מודרניות
התפקידים של מיטות זוגיות מעוצבות

מיטות זוגיות מעוצבות ממלאות מספר תפקידים בעת ובעונה אחת. ראשית, התפקיד הכי חשוב של מיטות מן הסוג הזה הוא לשמש בתור מצע נוח עבור המזרון. כאשר התפקיד של המיטה הוא לשמש בתור מצע נוח עבור המזרון, המשמעות היא שיש לה השפעה על האופן שבו העומס מתחלק בין עמוד השדרה, הגב, הצוואר וכן הלאה. מטבע הדברים, המטרה היא לפזר את העומס באופן הנוח ביותר וכך שלא ייגרמו בעיות גב בטווח הקצר והארוך.

אבל מלבד התפקיד הפונקציונאלי המובהק, מיטות זוגיות מעוצבות גם אמורות למלא תפקיד אסתטי. בניגוד למיטות רגילות, כאן מדובר על רהיטים שנוטים להיות גם גדולים ובולטים וגם מעוצבים. אז בשביל ליהנות מהיתרון האסתטי של מיטות זוגיות מעוצבות מודרניות, חשוב מאוד להתאים אותן אל חלל הפנים ואל הטעם האישי של קהל היעד.

מה העיצוב המומלץ של מיטות זוגיות?

הבעיה מתחילה בזה שאין רק סגנון עיצוב אחד של מיטות זוגיות שמתאים לכולן. דווקא בגלל שגברים  ונשים בטווח רחב של גילאים זקוקים למיטות כאלה על מנת לשפר את התמיכה לגב וכדי לשפר את העיצוב של החלל הפנים, אפשר להשיג אותן במגוון רחב של דגמים. המגוון הזה מצד אחד עוזר להתמקד בדגמים הרלוונטיים, אך מצד שני הוא גם עלול ליצור בלבול.

הפתרון הוא לבחור את העיצוב המומלץ של מיטות זוגיות מעוצבות לפי הטעם האישי. באמצעות הטעם האישי ניתן להתמקד במיטות שמעוצבות בסגנון עיצוב מודרני, רק במיטות שמעוצבות בסגנון קלאסי או במיטות שמצליחות לשלב בין סגנונות עיצוב שנראים לכאורה סותרים.

כל עוד שומרים על ראש פתוח, השמיים הם הגבול בכל הנוגע לניצול התפקידים והיתרונות של מיטות זוגיות מעוצבות עבור חדר השינה.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010