כתבות נבחרות

הדור הבא
הדור הבא | ישי אלרואי

הדור הבא היא תוכנית הריאליטי החדשה של ערוץ 10 ואתר וואלה. לפי מקורות לא רשמיים, מדובר בתשובה של ערוץ 10 לתוכנית 'האח הגדול' של קשת ושל אתר Mako ששולטת ברייטינג המקומי ללא עוררין ודורסת את שאר התוכניות של ערוץ 10. אין ספק ששיתוף הפעולה עם אתר וואלה יעניק עוצמה יוצאת דופן לפרויקט החדש...

הדבר הבא ערוץ 10

הדור הבא של תוכניות הריאליטי

הדור הבא נועד להתחרות בספינת הדגל של קשת: "האח הגדול". הבסיס הקונספטואלי של הדבר הבא דומה לזה של האח הגדול. גם בתוכנית הזו, הדיירים יהיו סגורים בתוך מתחם סגור 24 שעות ביממה, ויצולמו 24 שעות ביממה. בדומה לאח הגדול, השידורים יהיו 24 שעות ביממה בטלוויזיה ובאינטרנט באתר וואלה. בשונה מהאח הגדול, המתמודדים יהיו בגילאים 25-35 בלבד.


הבית של הדיירים החדשים

מקורתינו מוסרים כי הפקת התוכנית שוקדת בימים אלו על הקמת מתחם חדש לתוכנית. כמו שאנחנו יודעים, מדובר דרוש לתוכנית מסוג זה קומפלקס גדול ומורכב. מעניין אם ייעשה ניסיון לגנוב אנשי הפקה מקשת עם ניסיון בתחום. רק לאחרונה נמסר כי יורם זק עזב את תפקידו בקשת... ("יצא לחופשה"). לאור התחרות הגדולה עם האח הגדול, ערוץ 10 יצטרך להשקיע כספים רבים ולבנות מבנה מדהים שיגרום לנו להאמין שמדובר במתחרה ראוי לאח הגדול.

הדבר הבא - האח הגדול החדש


הדור הבא – הורמונים ויצרים

כאמור, התוכנית 'הדור הבא' תוגבל לגילאי 25-35 שכידוע לכל, הם הגילאים עם הכי הרבה רווקים ורווקות, והכי הרבה הורמונים בלתי נשלטים. תחשבו מה היה קורה אם בבית אחד היו סוגרים ביחד את הדיירים הבאים: סער שיינפיין, איילה רשף, טומי אלתגר, עמיר גולדברג, אלירז שדה וסיוון אברהמי... כל יום הייתה אורגיה. עושה רושם שהתוכנית החדשה תהיה הרבה יותר פרובוקטיבית מאשר האח הגדול ולכן תהיה רלוונטית במיוחד לעולם התוכן הסלולרי.


הדור הבא של אתר וואלה

אתר וואלה נאלץ להמציא את עצמו מחדש בשנים האחרונות לאחר קיפאון של כמה שנים. זה התחיל בגל רכישות משמעותי וממשיך כעת עם יזמות והפקות מקוריות. אין ספק שהעוצמה של וואלה באינטרנט תוכל להפוך את 'הדור הבא' לדבר הבא בעולם האינטרנט הישראלי. 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010