כתבות נבחרות

מיסטיקה
מיסטיקה - כללי

כיום תחום המיסטיקה הפך מאד פופולארי, וזה כבר לא רק טרנד ללכת להתייעץ עם מומחי מיסטיקה. אנשים הולכים או מתקשרים לייעוצים במגוון תחומים: זוגיות, קריירה, החלטות עסקיות ותחזיות לעתיד. יש כיום מיסטיקנים רבים המסוגלים לעזור לנו לקבל עוד אינפורמציה על החיים שלנו, בעזרת שיטות שונות של רוח המיסטיקה, כגון ביצוע פתיחת מזל או פתיחה של קלפי טארוט, ניתן לעזור לנו לקבל את ההחלטות החשובות ביותר. מהם התחומים הכי מעניינים?

תקשור

מומחי מיסטיקה ברמה הכי גבוהה הם המתקשרים. מדובר באנשים עם יכולות מולדות יוצאות דופן, ואפילו על – טבעיות. מתקשרים התברכו ביכולת לקלוט מסרים מעולם הנשמות והרוחות. כמו שמקלט רדיו קולט תחנות מוסיקה שונות – כך מומחה תקשור מסוגל לקלוט מסרים מהנשמה שלנו, מן המתים ואפילו ממלאכים. מומלץ להתייעץ עם מומחי מיסטיקה מתחום התקשור בנושא החלטות חשובות, התמודדות עם שכול, בעיות בזוגיות, הסרת עין הרע ועוד. יש בישראל מגוון מתקשרים מומלצים, ייעוץ תקשור בהחלט שווה את הכסף.


מיסטיקה


אסטרולוגיה

מומחי מיסיטקה מתחום האסטרולוגיה בקיאים בחישובים מתמטיים מורכבים של זויות הכוכבים ביחס למפת הלידה שלנו. באמצעות חישובים מדויקים, ניתן לחשב הורוסקופ יומי, מפה אישית ותחזית לשנה הקרובה. ניתן לספר המון על החיים האישיים שלנו, על האופי ועל האישיות. אסטרולוגים מספרים כי מפת הלידה שלנו היא כמו צילום רנטגן לנפש. במקום ללכת לעשרות פגישות עם פסיכולוג, אפשר להיפגש עם אסטרולוג ל2 פגישות ולצאת עם תובנות אדירות. מעבר לכך, מומחי מיסטיקה מתחום זה מסוגלים לספק תחזית לעתיד, תחזית אסטרולוגיה שבועית, תחזית שנתית ועוד. בד"כ מסתפקים בתחזית לשנה הקרובה...


נומרולוגיה

בנומרולוגיה, בדומה לאסטרולוגיה, התחזיות מתבססות על הרבה חישובים מתמטיים. אלא שנתוני היסוד לחישובים הם אותיות השם שלנו ותאריך הלידה. נומרולוגים מומחים יכולים לייעץ לנו על תאריכים עם מזל טוב לאירועים, לבדוק אם השם שלנו טוב לנו, לייעץ בהחלפת שם, בחירת שם לתינוק שנולד. המספרים משפיעים על החיים שלנו, ולכן כדאי להתייעץ עם נומרולוגים לפני שעוברים דירה, מחליפים מספר בית ועוד. לקבלת תחזית נומרולוגית מדויקת, מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע מומלצים.


קבלה

מומחי קבלה ומיסטיקה מחברים בין מסורות חדשות וישנות בתחום המיסטיקה היהודית. בתור יהודים דוברי עברית, יש לנו את הזכות ואת היכולת ללמוד ולהבין כתבי קבלה עתיקים. מומחי מיסטיקה טוענים כי את כל סודות המיסטיקה ניתן למצוא בתוך הקבלה. אנשים רבים מתקשרים אל מקובלים מדי חודש לקבלת ברכות לפרנסה טובה, שלום בית ופוריות, כדי לקבל קמעות, הסרת עין הרע, החזרת אהבה, חיזוי העתיד, ייעוץ אישי והכוונה ועוד.


פירוש חלומות

פירוש חלומות הוא ענף נוסף בתחום המיסטיקה, הזוכה לפופולאריות רבה. עוד מימי המקרא ייחסו לחלומות משמעות פסיכולוגית עמוקה ואפילו נבואית. ביהדות, פירוש חלומות לפי הקבלה הפך לאפיק מקובל ורבים נעזרים במומחי קבלה על מנת לקבל פשר לחלומם.


מוצרי מיסטיקה


אם אתם חובבי מיסטיקה, חנות מיסטיקה היא מקום נפלא עבורכם. כמות אדירה של קלפי טארוט, קלפי אושו, קלפי מודעות, מפות אסטרולוגיות, אבני חן, קריסטלים, ספרי מיסטיקה ושאר אביזרים מדהימים. לקניית מגוון מוצרי מיסטיקה ואסטרולוגיה - אנו ממליצים לכם על החנות "אסטרלס" - מוצרים איכותיים ושירות מקצועי ואדיב במיוחד. כמו כן ניתן לארגן ערבי מיסטיקה ולקנות מוצרים בסוף הערב. בשורות טובות!


מיסטיקה בטלפון

על שירות מיסטיקנים און ליין כבר שמעתם? כיום ניתן לקבל ייעוץ רוחני מקצועי גם בטלפון. מתקשרים מכל טלפון אל מיטב המיסטיקנים של ישראל, מומלץ בחום. אין צורך בכרטיס אשראי ואין התחייבות לאורך השיחה. במקום לנסוע מרחקים ארוכים עד לביתו של המיסטיקן ולשרוף יום עבודה, פשוט מתקשרים אל המיסטיקנים בשעה שהכי נוחה לכם לאורך היום.
כמו כן, בעידן האינטרנט אתר אמא אדמה הינו כלי עזר שמיש לכל המחפשים מידע בדבר.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010