כתבות נבחרות

סרטים לצפייה ישירה

מאת: אורן ניסים

מאז ומתמיד כבר במשך כמה שנים מאז שפותחו האתרים השונים שמספקים לנו סרטים לצפייה ישירה הייתה דרישה רבה אליהם. כל אחד מאיתנו אוהב לראות סרטים ובואו נודה, לא תמיד יש לנו את הסבלנות לחכות שעות ארוכות עד שנסיים להוריד סרט מהאימיול.

אתרי סרטים לצפייה ישירה ממשיכים להתפתח כל העת. התחרות בין האתרים גוברת וישנו רצון אמיתי לספק לגולשים את השירות הטוב ביותר. הדבר מתבטא במגוון שיפורים מדי חודש. מועדוני צופים, שיפורים טכנולוגיים, עדכונים מהירים לסרטים חדשים, שיפור איכות הצפייה, פחות פרסומות טורדניות וכו'...

המטרה של בוני האתרים של סרטים לצפייה ישירה הוא ליצור לעצמם כל פעם מחדש פור עצום בתחום של הרשת בשמירה על רוב הגולשים שיכנסו לאתרים שלהם ויספקו להם רייטינג. במקום להוציא 50 ש"ח על צפייה בקולנוע – לצפות תוך שניות בסרט חדש ואיכותי על גבי מסך המחשב. יש מי שגם מחבר את מסך המחשב לטלוויזיה – התוצאה מדהימה.

היום בעידן של HD ושיפורים נוספים, ניתן לספק לגולשים חווית צפייה פשוט מדהימה. יחד עם זאת חשוב לזכור שלפעמים גם איכות המחשב הביתי שלנו מגבילה את האיכות. מחשב ישן, מעט זיכרון, רוחב פס נמוך – עשויים להוריד את קצב ההורדה ואף לפגוע בחוויה. קצת פופקורן בצד יכול לפצות על כך!

אחת החידושים המעניינים בתחום של סרטים לצפייה ישירה הוא שיתוף הפעולה הפורה בתוך הקהילה של אוהבי הסרטים. אתרי צפייה ישירה מחו"ל משתפים פעולה עם אתרי צפייה ישירה בארץ ויש שיתוף אדיר של קבצים ברשת. לפעמים יש תחושה של אחדות אנרכיסטית מול הגופים הגדולים ותאגידי הקולנוע שדורשים סכומים אדירים עבור סרטים חדשים.

מבחינת מהירות הורדת הקבצים, במהלך 3 השנים האחרונות יש קפיצה של 80% בקצב הורדת הסרטים לצפייה ישירה. אם בעבר הסרטים היו נתקעים באמצע מספר פעמים והיה צורך לחכות, היום כבר אין את הבעיה הזו. בכל מקרה תמיד אפשר ללחוץ על "פאוז" ל5 דקות ואז לאפשר צפייה רציפה לאורך כל הסרט.

בקיצור הפופולאריות של אתרי סרטים לצפייה ישירה היא די מובנת מאליה. האיכות כל הזמן עולה וסרטים זה אחד הדברים הכי מהנים שיש ברשת. עכשיו תורכם לבחור – ישראלי או אמריקאי...

>>סרט מומלץ במיוחד: זוהי סדום - כוכבי ארץ נהדרת בקומדיה משוגעת.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010