כתבות נבחרות

הפקת סרטוני תדמית

למי פונים בשביל הפקת סרטוני תדמית?


אתם רוצים לפנות לחברה אשר מתמחה בתחום של הפקת סרטוני תדמית, שכן אתם מעוניינים לקדם את הארגון אשר בראשו אתם עומדים. חשוב מאד לדעת, כי חובה לפנות אך ורק לחברה אשר הפקת סרטוני תדמית הוא תחום ההתמחות הבלעדי שלה. יש לפעמים חברות כאלה ואחרות מנסות לעשות קצת כסף מן הצד, ובכלל מתמחות בצילומים אחרים (כמו למשל צילום אירועים), הפקה של סרטוני התדמית היא שונה וייחודית, ודורשת התמחות ספציפית.


במה ההפקה של סרט תדמית שונה?


ראשית, הפקת סרטוני תדמית דורשת ללא כל עוררין להיצמדות לחזון מסוים. בשונה מצילומים של סרטונים אחרים, פה יש מסר שיווקי ברור אשר אתם מעוניינים להעביר עבור האנשים השונים. לא משנה אם מדובר על שיווק של ממוצר, שירות או אפילו אידאולוגיה מסוימת - היא צריכה לעבור בצורה ברורה דרך הסרט. מן הצד השני, סרטוני תדמית לא צריכים להיות בוטים. הם צריכים להיות נעימים וברורים, ועם זאת קצביים ומושכים ביותר את העין.


מה הוא הלו"ז להפקה של סרט תדמית איכותי?


משך הזמן של הפקת סרטוני תדמית יכול להשתנות, וזאת בהתאם לצרכים שלכם. יחד עם זאת, על פי רוב מקובל לדבר על זמן הפקה מקסימלית של שלושה חודשים לכל היותר, כאשר ברוב המקרים מדובר על עבודה של חודש וחצי לפחות, כך שסביר להניח כי בסופו של דבר משך העבודה הממוצע שלכם יעמוד על בין חודשיים לחודשיים וחצי פחות או יותר. כמובן שחברת ההפקות צריכה לעמוד בלו"ז המחייב, ולספק לכם את התוצרים בזמן.


לרתום גם את הצוות שלכם למשימה


חשוב מאד לזכור, כי כדי שהתהליך של הפקת סרטוני תדמית יצליח, עליכם לא רק לבחור חברת הפקות טובה - אלא גם לרתום את הצוות בחברה שלכם לנושא זה. פעמים רבות, סרטון התדמית צריך להציג את אנשי הצוות בחברה, להראות את העבודה שלהם, ואפילו לראיין אותם. חשוב מאד שהעובדים ישתפו פעולה, על מנת שהתוצר הסופי יהיה מוצלח ביותר ויעמוד בציפיות בצורה הטובה ביותר שיש כמובן.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010